Kerem ILDAŞ

Kerem ILDAŞ

Profesyonel olarak deli. Museum'un Kurucusu ve İş geliştirme sorumlusu. Her pazar yeni bir mektupla esnaflık hayatı üzerinden otobiyografini yayınlayan adam.

INST : Profesyonel1Deli

Çeyrek esnaflık yapmak, en iyimser hesapla bile bir milyona yakın insanlar bir şekilde temas kurmuş olmak demektir. Bu kadar insanla karşılaşınca da "Hemen her türlü insanı gördüm" demek çok abartılı olmaz. Yine de bazen biri gelir ve “ama yuh” dersin. İnsan evladı garip olmak konusunda sınır tanımıyor. Aslında Esnaf olmanın eğlencesi de bu. Ha mars misyonunda görev alıp, uzayda yaşam aramışsın, ha esnaf olup yaşamda insan aramışsın.. 

 

Not : Adamın sinirini kibarlaştıramayacağım, küfürlü metin için özür dilerim. 

Devamını okuyun...

 

Babam kanserden öldü. Tıbbi tanı; ( sigaraya bağlı ) akciğer kanseri. Çok sigara içtiği doğru. Akciğer kanseri olduğu da. Şu hayatta en nefret ettiğim şey sigaradır ama Babamın kanseri için hiç bir zaman sigarayı sorumlu tutmadım. 2005, 2004 deki erimenin su yüzüne çıktığı, kötü zamanlardı. Ama Babam iyi bir adamdı. İyi adamların başına iyi şeyler gelir. 

Devamını okuyun...

Hırlı garip bir kelimedir.... Hem "Güvenilir, dürüst, doğru, iyi, uslu." demek, Hem de "Düzenci, hileci, yaramaz, kötü" demek.  Hayatımın en esrarengiz anlarından birini 2000 yılında yaşadım. Belki bir reenkarnasyon sonucuydu ( varsa tabii öyle bir mevzu ) belki de bir tiyatroydu. Yada belki sadece kafamda kurdum, yine de hem gizemli, hem de keyifli dakikalardı.  

Devamını okuyun...

Page 1 of 3